ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ!

Дата: 12.05.2022 09:52

12 травня 2022 року Громадська спілка «Освіторія» та ЮНІСЕФ запускають щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту на платформі iLearn.

Під час вебінарів всі охочі зможуть дізнатися деталі вступної кампанії 2022 року, аспекти підготовки та складання національного мультипредметного тесту, ознайомитися з виконанням тестових завдань, порадами досвідчених експертів щодо розподілу часу під час складання тесту тощо.

У межах першого вебінару, який відбудеться 12 травня о 17:00, заступник директора Українського центру оцінювання освіти Тетяна Вакуленко надасть відповідь на запитання «Що таке національний мультипредметний тест?».

Розклад вебінарів за посиланням, переглядати записи можна на платформі iLearn або на YouTube-каналі.

Також завдяки iLearn можна виконувати короткі тематичні тести з української мови, математики та історії України.