ВОЛОДАРЩИНА ПОПРОЩАЛАСЯ ІЗ ЗАХИСНИКОМ

Дата: 12.05.2022 09:26

На Володарщині в останню путь провели Захисника України Олександра Паламарчука.

Народився Олександр 15 квітня 1977 року в селищі Володарка. В 1996-1997 роках проходив строкову військову службу.

Весною цього року з початку повномасштабного вторгнення ворога добровольцем пішов на фронт захищати рідну землю. Служив солдатом відділення кулеметного взводу стрілецької роти.

Життя Захисника обірвалося 10 травня 2022 року. Чоловікові було лише 45 років… Помер, будучи вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок. У нього залишилися мати та старший брат.

11 травня на центральній площі Володарки відбулася прощальна церемонія, на яку прийшли керівництво та працівники селищної ради, представники військового комісаріату, друзі, знайомі померлого, земляки, військовослужбовці, які проходять службу на території громади, та просто небайдужі громадяни, щоб висловити вдячність за неоціненний внесок Захисника у майбутнє рідної країни.

Щирі співчуття рідним та близьким померлого у зв’язку з непоправимою втратою висловив секретар селищної ради Сергій Миколаєнко, високо оцінивши патріотичний порив і по-справжньому чоловічий вибір Олександра та запевнивши, що пам’ять про померлого назавжди залишиться у серцях всіх, хто його знав і любив.

Поховали Олександра Паламарчука з усіма військовими почестями.

На Володарському кладовищі це вже четверта могила Захисника України…