ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ГУМАНІТАРНОЇ СФЕРИ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА

Дата: 09.05.2022 15:49

Сьогодні, 9 травня, відбулося засідання постійної комісії Володарської селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, гуманітарної сфери, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, яке провів голова комісії, депутат В’ячеслав Денисюк.

Депутати розглянули наступні питання:

• Про внесення змін до рішення сесії селищної ради «Про затвердження Програми підтримки заходів з мобілізаційної підготовки та територіальної оборони Володарської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки».
  • Про затвердження контракту з директором Центру надання соціальних послуг Володарської селищної ради.
  • Про внесення змін до контракту з директором Комунального некомерційного підприємства Володарської селищної ради «Володарська лікарня».
  • Про надання в оренду земельних ділянок Акціонерному товариству «Городище-Пустоварівський бурякорадгосп».
  • Про передачу земельних ділянок у тимчасове користування на умовах оренди.

За результатами розгляду та голосування депутати вирішили винести проєкти рішень з даних питань на розгляд сесії.