Друга світова війна – особлива сторінка в житті усіх українців

Дата: 09.05.2022 13:43

З кожним роком спогади про ту страшну війну відходять у минуле. Однак є люди, для кого війна навічно залишилася в серці й досі стоїть перед їх очима. Це ветерани війни, люди, чиїми руками кувалася перемога.

Сьогодні, 9 травня, в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні секретар селищної ради Сергій Миколаєнко та керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Леся Ганецька відвідали нашого ветерана Владислава Фадейовича Жицького із села Лихачиха.

З привітаннями та побажаннями здоров’я, миру та злагоди вручили ветерану подарунок та букет квітів. Сергій Вікторович та Леся Феліксівна висловили вдячність за його вклад у Перемогу. Побажали ще багато щедрих літ прожити у здоров’ї, благополуччі, увазі близьких, рідних та зустріти нашу Перемогу над рашизмом!

Ветеран поділився спогадами про далекі фронтові роки та побратимів, дякував за увагу і щиро побажав Україні миру, адже знає, якою дорогою ціною в ті далекі часи довелося його здобути.