ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ І КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

Дата: 09.05.2022 12:51

В рамках підготовки до сесії сьогодні, 9 травня, відбулося засідання постійної комісії Володарської селищної ради з питань бюджету, фінансів і комунального майна, яке провів голова комісії, депутат Володимир Ткаченко.

Депутати підтримали пропозиції винести на розгляд сесії проєкти рішень з питань:

• Про надання згоди на передачу в оренду майна комунальної власності Володарської селищної територіальної громади Київській міській дирекції АТ «Укрпошта».
  • Про затвердження актів приймання-передачі майна комунальної власності Володарської селищної територіальної громади.
  • Про затвердження договору № 8 про закріплення майна комунальної власності Володарської селищної територіальної громади на праві оперативного управління. Проєкт рішення передбачає закріплення за КНП ВСР «Володарський ЦПМСД» громадського будинку та споруд, що розташовані в с. Руде Село.
  • Про внесення змін до бюджету.
  • Про затвердження звітів про виконання фінансових планів КНП ВСР «Володарський ЦПМСД» та «Володарська лікарня» за І квартал 2022 року.
  • Про затвердження змін до фінансових планів КНП ВСР «Володарський ЦПМСД» та «Володарська лікарня» на 2022 рік.
  • Про звіт про фінансово-господарську діяльність КП «Володарка» за 2021 рік.