Друга світова війна 1939-1945 років стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства, під час якої загинуло від 50 до 85 мільйонів людей

Дата: 08.05.2022 10:25

Українська земля в період цієї війни була одним із основних полів битви, на якому ми втратили вісім мільйонів українців та представників інших народів, які проживали на нашій землі. Така страшна ціна перемоги.

Сьогодні, 8 травня 2022 року, через 77 років, надзвичайно важливо згадати та вшанувати подвиг ветеранів, які боролися з нацизмом і перемогли його, військовополонених, остарбайтерів, підпільників, дітей війни, цивільних, які постраждали від окупації і бойових дій.

Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Сьогодні це путінська росія, яка посягає на нашу територіальну цілісність, намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки.

Ця війна триває вже понад вісім років. Але ми обов’язково переможемо, бо Україна – це країна вільних людей, і ми господарі на своїй землі, ми єдині, соборні, діємо разом і захищаємо те, що нам дороге!

Так було, є і буде завжди!

Слава Героям Другої світової війни!

Слава Героям – Захисникам Незалежної Української держави!

Вічна пам’ять полеглим на полях боїв!

Перемога – за нами! Слава Україні!

З повагою секретар селищної ради Сергій Миколаєнко