Секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко відвідав Гайворонський, Рубченківський, Рудосільський та Пархомівський старостинські округи

Дата: 06.05.2022 11:05

Під час робочого візиту до населених пунктів старостинських округів Сергій Вікторович ознайомився з результати проведеного місячника благоустрою, обговорив проблемні питання кожного старостинського округу і шляхи їх вирішення зі старостами Оксаною Новіцькою, Володимиром Колесником, Людмилою Марковою. Також поспілкувався з жителями та місцевими аграріями.

Протягом квітня у нашій громаді тривав місячник благоустрою. Працівники Володарської селищної ради, установ, організацій, підприємств, старости старостинських округів, приватні підприємці, комунальники, небайдужі жителі та гості громади активно долучилися до заходів із прибирання та наведення чистоти на територіях наших селища та сіл.

Місяць посиленого прибирання дав свої результати. Звісно, маємо як позитивні підсумки, так і недоліки щодо благоустрою територій. На жаль, війна внесла свої корективи. Значна частина місцевого бюджету використовується на потреби армії. Але це не означає, що ми маємо скласти руки. Робота з благоустрою на цьому не припиниться. Ми і надалі будемо працювати на благо нашого Володарського краю.

Тож закликаємо жителів громади підтримувати чистоту і порядок у своїх домогосподарствах, у місцях загального користування, парках, скверах.