Повернули світло ще для 1 500 родин у 9 містах та селах на Київщині: ДТЕК продовжує лагодити мережі на звільнених територіях області

Дата: 03.05.2022 13:55

2 травня аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули світло для 1 543 родин у Бучанському та Вишгородському районах Київщини, що були без світла через бойові дії. Електромонтери компанії продовжують відновлювати електромережі в районах області, щойно проходить розмінування територій українськими військовими.

Протягом 2 травня електромонтери ДТЕК повністю повернули світло у села Блиставиця та Озера Бучанського району. Енергетики продовжують повертати світло в Ірпінь, Бучу, Гостомель, Романівку, Дмитрівку, Андріївку. У Вишгородському районі частково заживили село Олізарівку. В населених пунктах цих районів енергетики вже працюють над точковими заявками клієнтів та відновленням постійних схем електропостачання.

Загалом за минулу добу світло повернули для 1 543 родин.

Без світла залишаються 16,2 тисячі домогосподарств у 29 населених пунктах.

3 травня енергетики ДТЕК продовжують виконувати роботи з повернення світла у 15 населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів, в тому числі за заявками споживачів, що повернулися у свої будинки на звільнених територіях

Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва. Електромонтери приступають до роботи одразу після розмінування цих територій українськими військовими та отримання дозволу від Збройних сил України для доступу до місць пошкоджень.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 68 добу, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт компанії, соцмережі, кол-центр, чат-боти в Telegram та Viber, які можна знайти за назвою.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Відділ комунікацій
ДТЕК Київські регіональні електромережі:
Тел.: (044)4928300
E-mail: press_koe@koe.vsei.ua