До уваги жителів громади!

Дата: 02.05.2022 15:45

Наразі триває процес створення добровільних формувань цивільного захисту серед українців. Громадяни, які бажають брати участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України: розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших заходів, можуть долучитися до добровільних формувань цивільного захисту.

До складу таких формувань на добровільних засадах включаються громадяни України, які за станом здоров’я придатні до військової служби та не досягли граничного віку перебування військовозобов’язаних у запасі.

Якщо ви маєте бажання долучитися до складу добровільних формувань цивільного захисту, заповніть анкету “Я прагну стати добровольцем-рятувальником з питань цивільного захисту”

Процес створення добровільних формувань запроваджений на основі статті 27 Кодексу цивільного захисту України та Положення про добровільні формування цивільного захисту, затвердженого постановою КМУ № 616 від 21 серпня 2013 року.

Джерело інформації: https://cutt.ly/4GDfxAg