ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 27.04.2022 19:08

Сьогодні, 27 квітня, на засіданні виконавчого комітету селищної ради обговорили питання організації проведення поминальних днів у Володарській селищній територіальній громаді.

На виконання наказу начальника Білоцерківської районної військової адміністрації від 26.04.2022 № 46-ва «Про організацію чергування в період поминальних днів», з метою забезпечення громадської безпеки під час проведення поминальних заходів на кладовищах населених пунктів Володарської селищної територіальної громади прийнято рішення – починаючи з четверга 28 квітня 2022 року по понеділок 02 травня 2022 року організувати патрулювання за участі представників поліції та добровольчого формування Володарської селищної територіальної громади № 1 на кладовищах громади.

Також затверджено графік проведення поминальних заходів на кладовищах громади. Старостам старостинських округів доручено визначити безпечні маршрути для пересування населення до кладовищ та забезпечити їх маркування.

Насамкінець засідання очільник громади Сергій Миколаєнко наголосив старостам старостинських округів Володарської селищної територіальної громади на відповідальному ставленні до організації проведення поминальних днів на підвідомчих територіях та співпраці з представниками поліції і добровольчого формування.