ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Дата: 25.04.2022 13:15

Отримати статус та допомогу для внутрішньо переміщених осіб тепер можна і в застосунку Дія, за умови, якщо у вас наявний паспорт у формі ID-картки.

Якщо ви були вимушені евакуюватися з регіонів, де ведуться бойові дії до більш безпечніших місць України, ви можете отримати статус ВПО онлайн, подати заявку на щомісячну виплату.

Статус ВПО можуть отримати користувачі в Дії як для себе, так і для своїх дітей. Виплати в розмірі 2000 грн для дорослих та 3000 грн для дітей. Виплати нарахують на картку єПідтримка, і їх можна використати як завгодно: зняти готівку, переказати на іншу картку та купити будь-який товар.

Як отримати статус внутрішньо переміщеної особи через застосунок Дія дивіться у відеоролику.

Дізнатися більш детально щодо видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи перейдіть за посиланням https://cutt.ly/mGgr7Pd.

Зверніть увагу! Якщо вам не вдається зареєструватися через мобільний додаток Порталу Дія, звертайтеся безпосередньо у відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Володарської селищної ради (вул. Кооперативна, 9, смт Володарка), до адміністраторів ЦНАПу віддалених робочих місць у селах громади або у відділ соціального захисту селищної ради (вул. Коцюбинського, 13, смт Володарка).