Володарська селищна рада висловлює співчуття рідним і близьким у зв'язку із смертю Бомбандьорова Петра Васильовича

Дата: 07.04.2022 20:25

Петро Васильович закінчив Володарську середню школу, працював на керівних посадах в райкомі комсомолу та райкомі партії, а в січні 1965 року його було обрано секретарем райкому партії. Впродовж 1970-1983 років Петро Васильович був головою виконкому Володарської районної ради. Ця Людина належала до когорти тих керівників, які працювали і жили для людей, для загальної справи. Кожен житель Володарського району, а сьогодні - Володарської громади, може бачити ту різноманітну кількість споруд, що були збудовані за його безпосередньої участі. Це за його керівництва закладався сучасний вигляд нашого селища, будувались комунікації. Почесний громадянин Володарщини, відома людина на Київщині - він дав поштовх до розвитку нашого регіону, показав як треба любити свій рідний край, дбати про людей.
Світла пам'ять Петру Васильовичу!

Володарська селищна рада повідомляє, що прощання з Почесним громадянином Володарщини Бомбандьоровим Петром Васильовичем відбудеться 08 квітня 2022 року об 11-00 на площі Миру у смт Володарка.