ЗВЕРНЕННЯ СЕКРЕТАРЯ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 06.04.2022 14:10

Доброго дня, шановна громадо!

Сорок другий ранок ми з вами прокидаємося в умовах воєнного стану. Сьогодні ще один день наблизить нас до Перемоги!

Ми продовжуємо працювати і забезпечувати життєдіяльність нашої громади.

Станом на сьогодні, в нашій громаді зареєструвалися майже п’ять з половиною тисяч внутрішньо переміщених осіб. Відповідно збільшилося навантаження як на нашу комунальну, торговельну, логістичну інфраструктуру, так і на комунальні медичні заклади громади.

Тому, хочу щиро подякувати нашим лікарям, середньому, малому медичному персоналу, які цілодобово консультують, лікують, обслуговують всіх без винятку людей, котрі на даний час живуть в громаді.

Бригади невідкладної медичної допомоги теж продовжують працювати цілодобово, не дивлячись на труднощі, які виникли в нас із забезпеченням паливно-мастильних матеріалів.

Ми згуртовані як ніколи. Жителі нашої громади, приватні підприємці з перших днів війни відгукнулись на заклики про допомогу Збройним Силам України та людям, які прибули до нас із тимчасово окупованих регіонів.

Завдяки вам Центр волонтерської допомоги щодня має змогу забезпечувати одягом, взуттям, дитячим харчуванням, засобами гігієни тих, хто цього потребує.

Ми постійно передаємо нашим захисникам у зони бойових дій продукти харчування, елементи амуніції, які виготовляють наші швеї-майстрині.

Керівники сільськогосподарських підприємств за власні кошти закуповують на передову засоби нічного бачення, ліхтарі, бронежилети, інші предмети, які так необхідні воїнам.

Нашій громаді допомагають у всьому волонтери – місцеві, з інших областей України та і з-за кордону.

Тож дякую всім, дякую кожному, хто долучається до благодійності, хто ділиться, чим може, а інколи – віддає останнє.

Завдяки вам ми вистоїмо і обов’язково переможемо!

Слава Україні!

Секретар селищної ради Сергій Миколаєнко