Уся Київська область звільнена від окупантів!

Дата: 03.04.2022 11:01

Нарешті є можливість доставити гуманітарну допомогу до людей, розібрати завали, поховати загиблих мирних жителів наших міст і сіл.

Боляче дивитися на те, що зробили із нашими прекрасними Ірпенем, Бучею, курортним Ворзелем, Макаровом, з нашими затишними селами. Окупанти з такою ненавистю нищили все навкруги, ніби заздрили нашим успіхам, нашому розвитку, досягненням.

Наша боротьба ще триває. Дуже прошу кожного, хто зараз знаходиться далеко від дому, поки не повертатися. Зараз це дуже небезпечно. Зачистка населених пунктів Київської області триває. Міські та селищні ради будуть повідомляти, коли буде слушний час.

Ми відбудуємо все. Проте, на жаль, ми не повернемо життя сотням людей, не зможемо повністю зцілити душу поранених і тих, хто втратив своїх рідних. Ми не зможемо повернути дитині маму, а мамі - дитину. Ніколи не пробачимо цього звірства!

Наталія Гунько - голова Київської обласної ради

Джерело інформації: https://www.facebook.com/nataliia.gunko