ЗВЕРНЕННЯ СЕКРЕТАРЯ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЕРГІЯ МИКОЛАЄНКА

Дата: 23.03.2022 13:19

Фото без описуШановні жителі громади! Настали сонячні теплі дні, і у кожному господарстві розпочалося весняне прибирання. Сьогодні вкотре звертаюся до Вас з вимогою не здійснювати підпали сухої трави, листя та сміття!

Та незважаючи на наші заклики, прохання, вимоги – люди продовжують спалювати листя, сміття, суху траву.

Наголошую! Підпал – це кримінальний злочин!

Парламент вніс зміни до Кримінального кодексу України. У статті 113 «Диверсія» до переліку злочинів, вчинених з метою ослаблення держави або інших дій, внесено і навмисні підпали, в тому числі та сухої рослинності.

Минулої доби, під час посиленої півторадобової комендантської години, наші громадяни здійснювали підпали у всіх без виключення селах. В селах Рачки та Надросівка для гасіння підпалів залучали нашу пожежну службу.

Тому, звертаюся до всіх свідомих громадян Володарської селищної територіальної громади, якщо Ви побачили підпал, негайно повідомляйте у пожежну службу та поліцію, не дивлячись на те, що палій – це Ваш сусід чи знайомий!

Також нагадую, що з 19 березня громадянам заборонено відвідувати лісові масиви (крім транзитних шляхів). Заборона діятиме до прийняття відповідного рішення про її відміну.

Крім цього, з 19 березня діє заборона на використання відеореєстраторів у автомобілях та мототранспорті. Ця заборона діє з метою недопущення фото та відеофіксації блокпостів, важливих об’єктів інфраструктури, пересування чи розміщення військової техніки Збройних Сил України, тощо.

Також інформую Вас про те, що рішенням комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету селищної ради створено робочу групу, яка здійснює моніторинг цін на соціально значущі продукти харчування. Допомагайте нам! Якщо Ви помічаєте значне підвищення цін на продукти харчування та товари побутового вжитку, прошу повідомляти про такі факти безпосередньо у Володарську селищну раду за номером телефону: (04569) 5-06-65.

Будьте свідомими та пильними! Бережіть себе та своїх рідних.

Слава Україні!

Секретар Володарської селищної ради Сергій Миколаєнко