Шановний Споживачу!

Дата: 14.03.2022 13:01

Фото без описуТОВ «Київська обласна енергопостачальна компанія» повідомляє про те, що в березні 2022 року ПАПЕРОВІ РАХУНКИ побутовим споживачам Товариства доставлятись не будуть, в зв’язку з бойовими діями по Київській області.

Проте, звертаємось до Вас з проханням поставитись з розумінням до ситуації та оплатити спожиту в лютому 2022 електроенергію за реквізитами, що зазначені у Вашому рахунку за електроенергію за будь-який попередній місяць.

Країні потрібна електроенергія! ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» звертається з проханням до споживачів прикласти максимум зусиль для проведення своєчасних оплат за поставлену електричну енергію, щоб ми могли перерахувати кошти на придбання електроенергії Виробникам, яким в свою чергу необхідні ресурси для виробництва електроенергії.

Суму оплати ви можете дізнатися в особистому кабінеті зареєструвавшись на сайті ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» https://koec.com.ua/

Нагадуємо, що заплатити за світло можна не виходячи з дому і не піддаючи себе ризику. Наразі функціонують дистанційні безготівкові канали оплати, які не потребують особистого візиту до банку:

он-лайн системи оплати PINbank, Portmone, Easypay та Pay hab, посилання на які є на сайті ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» https://koec.com.ua :

• Приват 24;
  • Сервіс ОЩАД 24/7
  • інші.

Повна та своєчасна оплата за електричну енергію є основною умовою безперебійного електропостачання до помешкань та стратегічно важливих об’єктів України.

Всім МИРУ!

Джерело інформації