УВАГА! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА З 20:00 12 БЕРЕЗНЯ ДО 7:00 13 БЕРЕЗНЯ

Дата: 12.03.2022 13:58

Фото без описуУ Київській області з 20:00 до 7:00 діятиме комендантська година. Тимчасові обмеження розповсюджуються з 12 по 13 березня на всій території Київщини.

Під час комендантської години забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях. Виключення – за наявності спеціально виданих перепусток і посвідчень особи.

Порушників комендантської години може зупинити комендантський патруль. Представники патруля, яких призначає місцева влада, мають право перевірити документи, щоб з’ясувати, чи може людина перебувати на вулиці в цей час.

«Наразі важливо діяти одним злагодженим фронтом. Поки українські військові та тероборона виборюють нашу незалежність в «гарячих» точках, ми маємо виконувати правила. Це запорука нашої з вами безпеки. Сумлінно дотримуйтеся тимчасових обмежень та не ігноруйте оповіщення тривоги – відразу переходьте в укриття», – прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Джерело інформації: https://www.facebook.com/koda.gov.ua