ЗВЕРНЕННЯ СЕКРЕТАРЯ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЕРГІЯ МИКОЛАЄНКА

Дата: 12.03.2022 13:15

Шановна громадо!

Сьогодні вже сімнадцятий день війни в нашій країні.

На території Володарської селищної територіальної громади ситуація контрольована та відносно спокійна. Об’єкти інфраструктури працюють у звичному режимі. Послуги населенню надаються в повному обсязі.

Оперативний штаб з питань забезпечення безпеки громадян, протидії можливим надзвичайним ситуаціям на території Володарської селищної територіальної громади працює цілодобово.

Заклади торгівлі, аптеки, банки продовжують працювати.

Власники закладів торгівлі попереджені про заборону продажу алкоголю та необгрунтованого підвищення цін на соціальні продукти харчування та товари першої необхідності в умовах воєнного стану. Порушники нестимуть відповідальність.

З 14 березня 2022 року заклади загальної середньої освіти громади переходять на дистанційну форму навчання на період дії воєнного стану в Україні.

На сьогоднішній день в нашій громаді зареєструвалися близько 2 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Звертаюся до громадян, які прибувають на територію нашої громади та які прибули і ще не зареєструвалися, Вам необхідно зареєструвати тимчасове місце перебування! Від цього залежить визначення у громаді потреб щодо надання соціальних, медичних, освітніх та гуманітарних послуг!

Щодо надання медичних послуг. Медики нашої громади працюють в штатному режимі. Володарський центр первинної медико-санітарної допомоги працює щоденно з 9:00 до 16:00, черговий кабінет з надання невідкладної допомоги працює цілодобово! Також працює денний стаціонар за призначеннями сімейних лікарів.

Крім цього, хочу звернути Вашу увагу на те, що в селах громади також працюють медичні пункти тимчасового базування, де кожен з Вас може отримати медичну допомогу!

Контактні дані сільських медпрацівників:

• Щербініна Людмила Вікторівна, АЗПСМ с. Руде Село, 096 615 71 09,
  • Кодинська Олена Миколаївна, АЗПСМ с. Руде Село, 096 143 79 59,
  • Ващенко Надія Юріївна, АЗПСМ с. Пархомівка, 066 417 59 90,
  • Капля Катерина Іванівна, АЗПСМ с. Городище-Пустоварівське, 096 380 16 88,
  • Роєнко Світлана Леонідівна, медичний пункт тимчасового базування с. Завадівка, 050 032 05 56,
  • Загородня Тетяна Миколаївна, медичний пункт тимчасового базування с. Рубченки, 096 713 69 16,
  • Маріневич Людмила Вікторівна, медичний пункт тимчасового базування с. Тарган, 095 850 68 16,
  • Ксендзюк Зоя Михайлівна, медичний пункт тимчасового базування с. Рогізна, 050 865 42 14,
  • Ясінська Надія Анатоліївна, медичний пункт тимчасового базування с. Гайворон 095 584 69 52,
  • Гринюк Галина Федорівна, медичний пункт тимчасового базування с. Логвин, 050 762 79 35.

Не вірте чуткам! Довіряйте тільки офіційним джерелам інформації. Зберігайте спокій! Бережіть себе та рідних!

В єдності ми сила! Слава Україні!

Секретар Володарської селищної ради Сергій МИКОЛАЄНКО