МЕДИКИ ВОЛОДАЩИНИ ПРАЦЮЮТЬ У ШТАТНОМУ РЕЖИМІ

Дата: 11.03.2022 12:52

Фото без описуШановні громадяни! Комунальне некомерційне підприємство Володарської селищної ради «Володарський центр первинної медико-санітарної допомоги» (ПОЛІКЛІНІКА) ПРАЦЮЄ В ШТАТНОМУ РЕЖИМІ, ЩОДЕННО З 9:00 ДО 16:00!

Черговий кабінет з надання невідкладної допомоги працює ЦІЛОДОБОВО!

Також повідомляємо про те, що ПРАЦЮЄ ДЕННИЙ СТАЦІОНАР ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ СІМЕЙНИХ ЛІКАРІВ!

Адреса Володарського центру первинної медико-санітарної допомоги та чергового кабінету невідкладної допомоги: селище Володарка, вулиця Коцюбинського, 25.

Адміністрація КНП ВСР «Володарський ЦПМСД»