ЗВЕРНЕННЯ СЕКРЕТАРЯ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЕРГІЯ МИКОЛАЄНКА

Дата: 10.03.2022 11:28

Шановні володарчани, шановні жителі громади!

П’ятнадцятий день війни.

Україна тримається і дає героїчну відсіч ворогу. Щодня наші збройні сили міцнішають, поповняються новими силами, у тому числі іноземними добровольчими формуваннями.

Щодня наші тили стають згутрованішими, наша територіальна оборона стає на вишкіл, наші жінки та дівчата готові поповнити її лави!

Щодня, щогодини, щохвилини День Перемоги над фашистською росією наближається!

На території Володарської селищної територіальної громади, дякуючи Богу та нашим захисникам, ситуація контрольована і відносно спокійна.

Всі об’єкти інфраструктури стабільно працюють. Всі заклади торгівлі, аптеки, банки, медичні заклади надають свої послуги.

Власники закладів торгівлі попереджені про заборону необгрунтованого підвищення цін на соціальні продукти харчування та товари першої необхідності в умовах воєнного стану. Порушники цієї вимоги будуть нести сувору відповідальність.

КП «ВОЛОДАРКА» забезпечує надання комунальних послуг, послуг з вивезення ТПВ.

У сільських населених пунктах старости старостинських округів надають мешканцям необхідні роз’яснення, забезпечують надання допомоги біженцям, організовують збір гуманітарної допомоги, у тому числі, виготовлення консервованої продукції для подальшої передачі Збройним Силам України. Дякуємо вам, шановні колеги!

Всі сільськогосподарські підприємства надають необхідну підтримку закладам медичної, соціальної сфери, нашим військам та територіальній обороні. Дуже дякуємо вам за підтримку!

Благодійний фонд «Розвиток Володарщини» поповнюється внесками від наших сільськогосподарських підприємств, простих жителів громади. Дякуємо всім благодійникам!

Налагоджено маршрутне сполучення між Києвом, Білою Церквою та Володаркою.

Шановні мешканці Володарщини, вкотре закликаємо вас бути дисциплінованими, відповідальними у цей складний час!

Нагадуємо, що під час оголошеної комендантської години заборонено будь-яке пересування громадян і автотранспорту без спецперепустки!

Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги, дотримуйтесь вимог поведінки під час небезпеки!

Дотримуйтесь інформаційної гігієни, адже ворог постійно вкидає в інформаційний простір провокаційні матеріали. Довіряйте тільки офіційним джерелам!

Ті, хто прибув до нас із територій ведення боїв, будь ласка, зареєструйте своє місце тимчасового перебування, зареєструйте своїх дітей, адже ми плануємо налагодити дистанційне навчання школярів!

Звертаємося до волонтерів із проханням координувати свою роботу із нашим Центром волонтерської допомоги. Так ми зможемо ефективно використовувати гуманітарну допомогу, уникати дублювання і непорозумінь. Тут має бути сувора дисципліна і системна робота!

Ми навчилися жити і працювати під час воєнного стану.

Тож будьмо і надалі пильними, згуртованими, відповідальними!

Слава Україні! Слава її захисникам!

Разом переможемо!

Секретар Володарської селищної ради Сергій МИКОЛАЄНКО