ЗВЕРНЕННЯ СЕКРЕТАРЯ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СЕРГІЯ МИКОЛАЄНКА

Дата: 06.03.2022 10:51

Фото без описуВітаю, шановні володарчани, шановні жителі громади!

Ніч у нашій громаді пройшла спокійно. Станом на цю хвилину, усі підприємства та установи галузі критичної інфраструктури, всі комунальні служби працюють у штатному режимі.

З понеділка 07 березня 2022 року буде відновлено автобусне сполучення між Володаркою та Білою Церквою і Києвом.

Оперативний штаб при селищній раді працює цілодобово. Нагадуємо черговий телефон штабу – (04569)-5-06-65.

Ми контролюємо і координуємо роботу всіх служб, старост, організовуємо роботу волонтерів.

Щоденно продовжують прибувати на територію громади біженці з територій ведення бойових дій. Ми з готовністю їх приймаємо, надаємо житло, іншу допомогу, якої потребують ці люди. Дякую жителям нашого селища, сіл, які надають свої помешкання для їх розміщення!

Керівники і працівники установ приватного бізнесу забезпечують роботу аптек, магазинів, автозаправок, сфери послуг, забезпечують щоденно доставку життєво необхідних товарів і послуг у селище і села громади, надають допомогу і підтримку нашим воїнам і населенню. Дякую вам за це!

Дякую жителям нашої громади за неймовірну згуртованість, ви з першого дня війни організувалися щодо збору готової продукції для нашої Армії та територіальної оборони, готуєте власними силами продукти харчування – консерви, пиріжки, печиво, згущене молоко, плетете маскувальні сітки, шиєте розгрузки, в’яжете теплі шкарпетки та передаєте їх на пункти збору, які були організовані селищною радою. Завдяки вам наші хлопці на передовій підтримують свої сили та бойовий дух у боротьбі з загарбниками та диверсантами, тримають оборону та переходять в наступ!

Наша перемога над ворогом наближається кожного дня!

Продовжуймо ж нашу щоденну роботу – кожний на своєму місці, повірте, вона дуже необхідна і важлива!

Будьмо згуртовані! Слава Україні! Слава захисникам!

Секретар Володарської селищної ради Сергій МИКОЛАЄНКО