Щодо оперативної ситуації у Білоцерківському районі станом на 8.00 2 березня 2022 року

Дата: 02.03.2022 09:24

Ситуація в Білоцерківському районі контрольована, вся територія перебуває під керівництвом Білоцерківської районної військової адміністрації.

Військових формувань окупанта чи диверсійно-розвідувальних угрупувань не виявлено.

Загони тероборони здійснюють цілодобову охорону не лише населених пунктів, а й прилеглих до них територій.

Вчора, близько 22.00 Біла Церква піддалася черговому ракетному удару з боку російських окупантів. Пролунало два вибухи, потерпілих немає.

Вранці район проснувся від сирени «повітряна тривога», було чути гул літаків. Зараз ситуація спокійна, але просимо всіх у випадку звуку сирени негайно спускатися у сховища або укритися в безпечних місцях.

Будьте уважними, попередьте дітей, щоб не піднімали невідомі предмети, іграшки – там може бути вибухівка. У випадку виявлення підозрілих осіб чи предметів негайно повідомляйте у поліцію, представникам влади на місцях чи тероборони.

Ми незламні і непоборні!

Слава Україні!