Про поточну ситуацію на території Володарської селищної територіальної громади

Дата: 27.02.2022 19:01

Фото без опису

Протягом 27 лютого 2022 року всі об’єкти критичної інфраструктури працюють у штатному режимі. Заклади торгівлі, аптеки, банки, медичні заклади надають свої послуги.

КП «ВОЛОДАРКА» забезпечує теплопостачання , водопостачання житлового сектору, підприємств, установ, організацій, надає інші комунальні послуги в повному обсязі.

Володарське підприємство «Хліба Київщини» забезпечує населення хлібом.

Сьогодні, як і вчора, відправили допомогу, яку надало населення, нашим бійцям 72-ї бригади: картоплю, різні крупи, макаронні вироби, цукерки, печиво, енергетичні батончики, консерви, засоби особистої гігієни, шкарпетки, медикаменти, аптечки, воду, фрукти.

Для бійців місцевої тероборони на блокпости передали ковдри, солодощі.

Керівники сільськогосподарських підприємств продовжують надавати допомогу технікою, паливно-мастильними матеріалами, продукцією для підтримки нашого загону тероборони.

Володарська лікарня за цілодобовим номером телефону (04569)-5-11-91 продовжує формувати списки бажаючих здати кров для потреб армії.

В адміністративних межах Володарської селищної територіальної громади посилено охорону об’єктів життєзабезпечення.

Наші ветерани АТО/ООС, працівники поліції, ДСНС, члени УТМР , працівники сільськогосподарських підприємств, що організовані у патрулі громадського правопорядку, забезпечують громадську безпеку та попередження диверсій на території громади протягом кожної доби.

Ще раз дякую всім, хто у важкий для України час, надає допомогу і підтримку нашим воїнам і населенню! Слава Україні! Слава захисникам! Слава нації! Смерть ворогам!

Секретар Володарської селищної ради Сергій МИКОЛАЄНКО