ЗВЕРНЕННЯ СЕКРЕТАРЯ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 26.02.2022 21:10

Фото без описуІнформую про поточну ситуацію в громаді

Сьогодні створено Об’єднання громадян «Рота охорони населених пунктів громади», з першого дня війни створено загін Володарської територіальної оборони у складі добровольців, до складу яких увійшли наші жителі – чоловіки, які мають власну мисливську зброю, військову підготовку, навики реагування в умовах наближених до воєнних дій. Це – люди, які готові зустріти ворога зі зброєю в руках. Вони спільно з працівниками поліції будуть проводити цілодобове патрулювання території громади.

Захисні споруди цивільного захисту і найпростіші укриття на території Володарської громади готові прийняти жителів у разі небезпеки.

Всі приміщення, у підвалах яких облаштовуються бомбосховища, цілодобово відчерговуються працівниками відповідних закладів. Постійно проводяться роботи щодо їх поповнення меблями, ковдрами, є вентиляційні установки, технічна та питна вода.

Оприлюднено актуальний перелік захисних споруд цивільного захисту і подвійного призначення та найпростіших укриттів на території селища і сіл громади.

Наголошуємо, що переміщуватися до згаданих об’єктів слід лише у випадку оголошення тривоги звуковим сигналом сирен, по селах громади - за повідомленнями старост округів у соц мережах, через телефонні дзвінки та повідомлення!

На вході до укриття слід чітко дотримуватися вказівок закріплених за об’єктами чергових. Кожна людина має тримати наготові мінімальний набір продуктів, одягу, речей першої необхідності, щоб взяти все з собою в укриття!

У кожному селі група охорони порядку готова надати допомогу в разі оголошення повітряної тривоги!

НАГОЛОШУЮ: з 17.00 до 08.00 в Київській області, а отже, на території нашої громади, розпорядженням Голови Київської обласної військової адміністрації оголошено комендантську годину! Вимагаю від усіх без винятку осіб, які знаходяться у межах громади, виконувати цей наказ!

Зберігаємо спокій і віримо у Збройні Сили України!

Секретар селищної ради Сергій МИКОЛАЄНКО