Комендантська година на Київщині

Дата: 26.02.2022 14:36

Увага! На території Київської області вводиться комендантська година з 17.00 до 8.00. Комендантська година починає діяти з 26 лютого по всій території Київської області.

Комендантська година означає заборону перебування на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи.

Це необхідно задля ефективної оборони регіону та безпеки її жителів. Прошу з розумінням поставитися до цього. Влада робить всі необхідні кроки заради стабілізації ситуації.

Джерело інформації: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001136434563