ПРО УКРИТТЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН

Дата: 26.02.2022 11:01

Прошу взяти до уваги, що в кожному населеному пункті є захисні споруди цивільного захисту.

В селищі Володарка це підвальні приміщення в будівлях:

• селищної ради;
  • шкіл № 1 та № 2;
  • будинку культури;
  • ПрАТ «Укртелеком»;
  • центру зайнятості;
  • корпусу № 1 лікарні.

В кожному селі сховища цивільного захисту знаходяться в приміщеннях закладів освіти.

А також можна використовувати підвальні приміщення та погреби будинків, в яких ви проживаєте.

Сховища працюють цілодобово.

Дорогі друзі! Вкотре нагадую, користуйтесь інформаційними ресурсами нашої громади у питаннях місцевого значення!

Всі приміщення, у підвалах яких облаштовуються бомбосховища, цілодобово відчерговуються працівниками відповідних закладів. Постійно проводяться роботи щодо їх поповнення водою, меблями, ковдрами.

Дякую нашим активним людям, які допомагають у облаштуванні приміщень! Сьогодні ми всі повинні брати в цьому участь, бо у нас війна, і участь кожного у подібних заходах - це вклад у нашу перемогу! Наші хлопці і дівчата боронять країну зі зброєю в руках у зонах бойових дій, а ми повинні подбати про наших цивільних людей! Тож долучаймося до облаштування бомбосховищ! Повторюю також, що всі дії влади на місцях контролюють старости!

Секретар селищної ради Сергій МИКОЛАЄНКО