Про проведення конкурсу на посаду директора ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 18.02.2022 19:35

ВОЛОДАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

від  18.02.2022                                                                                                  № 59

смт Володарка

Про проведення конкурсу на посаду
директора ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ
ПОСЛУГ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200, рішення сесії Володарської селищної ради від 28.01.2022   № 626-13-VIIІ   «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» та доповідної записки головного спеціаліста відділу управління персоналом та боротьби з корупцією апарату селищної ради Софії Поліщук від 07.02.2021,

виконавчий комітет селищної ради вирішив:

1. Оголосити про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (далі–ЦЕНТР).

2. Оголосити про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора ЦЕНТРУ (далі – Комісія).

3. Пропозиції щодо кандидатур про формування складу Комісії подати до виконавчого комітету Володарської селищної ради  протягом 10 календарних  днів з дати оприлюднення оголошення про початок формування Комісії.

4. Комісії провести конкурсний відбір на зайняття посади директора ЦЕНТРУ відповідно до вимог чинного законодавства.

5. Головному спеціалісту відділу цифровізації та інформаційної політики апарату   Володарської   селищної   ради Сергію   Кіндеревичу  забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному вебсайті Володарської селищної ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Гончарука.

Секретар селищної  ради                               (підпис)                             Сергій МИКОЛАЄНКО