"ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО - 2022"

Дата: 18.02.2022 10:40

ПОНАД 2 ТИСЯЧІ МІСЦЬ У ШКОЛАХ ТА 705 У САДОЧКАХ З‘ЯВИТЬСЯ НА КИЇВЩИНІ ЗАВДЯКИ «ВЕЛИКОМУ БУДІВНИЦТВУ»

На Київщині триває реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Так, планується збудувати та відремонтувати 5 шкіл, завдяки чому буде створено додатково 2303 учбових місця.

Про це повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

«в рамках програми Президента плануємо збудувати школи в с. Гора і смт Чабани, добудувати новий корпус ліцею у Гостомелі, реконструювати школи в с. Святопетрівське та с. Проців. Завдяки проведеним роботам у цих навчальних закладах з‘явиться 2303 учбових місця и 261 – робоче», – зазначив заступник голови Київщини.

Крім того, до програми «Велике будівництво» включено п‘ять дитячих садків: садок для дітей з обмеженими можливостями в м. Вишневе, садки в с. Михайлівка-Рубежівка, с. Святопетрівське, с. Гатне та садок – школу першого ступеня в с. Бобриця.

В цих ДНЗ буде створено 705 місць для вихованців та 189 нових робочих місць.

ПОНАД 60 ТИСЯЧ МЕШКАНЦІВ КИЇВЩИНИ ОТРИМАЮТЬ ДОСТУП ДО СУЧАСНОЇ СПОРТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

В Київській області продовжать оновлювати спортивну інфраструктуру в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Про це повідомив заступник голови Київської ОДА Андрій Лісовик.

«Програма «Велике будівництво» рік за роком змінює як невеликі населені пункти, так і міста Київщини та України загалом. На 2022 рік ми запланували ремонт та реконструкцію 7 спортивних об‘єктів, чому доступ до сучасної спортивної інфраструктури отримають понад 60 тис. мешканців регіону», – зазначив Андрій Лісовик.

Йдеться про наступні об‘єкти:
Реконструкція футбольного поля та спортивних майданчиків ЗОШ №14в с-щі Гостомель
Будівництво спортмайданчика– м. Боярка;
Будівництво стадіону– с. Переяславське;
Реконструкція стадіону “Колос” – м. Обухів;
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо-юнацького та аматорського футболу в регіонах України, с. Гатне;
Будівництво басейну – м. Кагарлик;
Реконструкція частини будівлі з прибудовою басейну оздоровчого призначення – м.Бровари.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА КИЇВЩИНІ: ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА ОНОВЛЮЄМО ДОРОГИ, ЯКІ НЕ РЕМОНТУВАЛИСЯ ДЕСЯТКИ РОКІВ, – О. КУЛЕБА

У рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським програми «Велике будівництво» в Київській області триває активна розбудова доріг. Лише на експлуатаційне утримання автомобільних доріг  загального користування місцевого значення протягом року передбачено 233 млн. грн.

«Якість доріг, гарна транспортна логістика – це запорука розвитку економіки Київського регіону. Тому приведення шляхів до ладу після десятків років забуття справа не проста, дороговартісна, але дуже потрібна», – підкреслив голова Київської облдержадміністрації Олексій Кулеба.

Він також зауважив, що завдяки реалізації програми Президента України на Київщині продовжують забезпечувати якісний проїзд до об’єктів соціальної інфраструктури – садочків, шкіл, лікарень.

Всього у 2022 році заплановано провести ремонтні роботи на 44 об’єктах дорожнього господарства державного та місцевого значення.

НОВИЙ КОРПУС ПОБУДУЮТЬ У САДОЧКУ «ЧЕРВОНА ШАПОЧКА» НА КИЇВЩИНІ

В с. Михайлівка-Рубежівка Бучанського району збудують новий корпус дитячого садка «Червона Шапочка».

Роботи проводитимуть в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Зараз садок-ясла розміщений у одному приміщенні. Новий корпус дитячого закладу розрахований на 100 дітей. Роботу отримають 26 вихователів.

Загальна вартість проєкту 46,7 млн грн. Роботи планується завершити вже у цьому році.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА