"ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО - 2022"

Дата: 18.02.2022 10:40

ПОНАД 2 ТИСЯЧІ МІСЦЬ У ШКОЛАХ ТА 705 У САДОЧКАХ З‘ЯВИТЬСЯ НА КИЇВЩИНІ ЗАВДЯКИ «ВЕЛИКОМУ БУДІВНИЦТВУ»

Фото без описуНа Київщині триває реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Так, планується збудувати та відремонтувати 5 шкіл, завдяки чому буде створено додатково 2303 учбових місця.

Про це повідомив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

«в рамках програми Президента плануємо збудувати школи в с. Гора і смт Чабани, добудувати новий корпус ліцею у Гостомелі, реконструювати школи в с. Святопетрівське та с. Проців. Завдяки проведеним роботам у цих навчальних закладах з‘явиться 2303 учбових місця и 261 – робоче», – зазначив заступник голови Київщини.

Крім того, до програми «Велике будівництво» включено п‘ять дитячих садків: садок для дітей з обмеженими можливостями в м. Вишневе, садки в с. Михайлівка-Рубежівка, с. Святопетрівське, с. Гатне та садок – школу першого ступеня в с. Бобриця.

В цих ДНЗ буде створено 705 місць для вихованців та 189 нових робочих місць.

ПОНАД 60 ТИСЯЧ МЕШКАНЦІВ КИЇВЩИНИ ОТРИМАЮТЬ ДОСТУП ДО СУЧАСНОЇ СПОРТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Фото без описуВ Київській області продовжать оновлювати спортивну інфраструктуру в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Про це повідомив заступник голови Київської ОДА Андрій Лісовик.

«Програма «Велике будівництво» рік за роком змінює як невеликі населені пункти, так і міста Київщини та України загалом. На 2022 рік ми запланували ремонт та реконструкцію 7 спортивних об‘єктів, чому доступ до сучасної спортивної інфраструктури отримають понад 60 тис. мешканців регіону», – зазначив Андрій Лісовик.

Йдеться про наступні об‘єкти:
Реконструкція футбольного поля та спортивних майданчиків ЗОШ №14в с-щі Гостомель
Будівництво спортмайданчика– м. Боярка;
Будівництво стадіону– с. Переяславське;
Реконструкція стадіону “Колос” – м. Обухів;
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо-юнацького та аматорського футболу в регіонах України, с. Гатне;
Будівництво басейну – м. Кагарлик;
Реконструкція частини будівлі з прибудовою басейну оздоровчого призначення – м.Бровари.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА КИЇВЩИНІ: ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА ОНОВЛЮЄМО ДОРОГИ, ЯКІ НЕ РЕМОНТУВАЛИСЯ ДЕСЯТКИ РОКІВ, – О. КУЛЕБА

Фото без описуУ рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським програми «Велике будівництво» в Київській області триває активна розбудова доріг. Лише на експлуатаційне утримання автомобільних доріг  загального користування місцевого значення протягом року передбачено 233 млн. грн.

«Якість доріг, гарна транспортна логістика – це запорука розвитку економіки Київського регіону. Тому приведення шляхів до ладу після десятків років забуття справа не проста, дороговартісна, але дуже потрібна», – підкреслив голова Київської облдержадміністрації Олексій Кулеба.

Він також зауважив, що завдяки реалізації програми Президента України на Київщині продовжують забезпечувати якісний проїзд до об’єктів соціальної інфраструктури – садочків, шкіл, лікарень.

Всього у 2022 році заплановано провести ремонтні роботи на 44 об’єктах дорожнього господарства державного та місцевого значення.

НОВИЙ КОРПУС ПОБУДУЮТЬ У САДОЧКУ «ЧЕРВОНА ШАПОЧКА» НА КИЇВЩИНІ

Фото без описуВ с. Михайлівка-Рубежівка Бучанського району збудують новий корпус дитячого садка «Червона Шапочка».

Роботи проводитимуть в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Зараз садок-ясла розміщений у одному приміщенні. Новий корпус дитячого закладу розрахований на 100 дітей. Роботу отримають 26 вихователів.

Загальна вартість проєкту 46,7 млн грн. Роботи планується завершити вже у цьому році.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА