АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 14.02.2022 16:58

Фото без описуРобочий тиждень розпочався з апаратної наради, яку провів секретар селищної ради Сергій Миколаєнко за участю першого заступника Юрія Слободського, заступників Олени Гетман, Олексія Чернобая, Олександра Гончарука, керуючого справами Лесі Ганецької, керівників структурних підрозділів селищної ради та підприємств.

Учасники наради спільно проаналізували стан справ, висловили пропозиції, прийняли узгоджені рішення.

Питання благоустрою, водопостачання, обслуговування житлового фонду

На сьогоднішній день проводяться роботи з благоустрою кладовищ, вивіз твердих побутових відходів здійснюється відповідно до графіків, здійснили ремонт водопроводу в селі Руде Село та промивку системи каналізації по вулиці Коцюбинського в селищі Володарка, розпочали ямковий ремонт доріг.

Питання медицини

Обговорили про перебіг вакцинальної кампанії, наповнюваність лікарні пацієнтами, про кількість наданих медичних послуг і кількість викликів невідкладної та екстреної допомоги.

Адміністративні та соціальні послуги

Відділами оперативно надаються адміністративні та базові соціальні послуги отримувачам, також проводяться дії, спрямовані на профілактику складних життєвих обставин, подолання таких обставин або мінімізацію їх негативних наслідків для осіб/сімей, які в них перебувають.

Також обговорили питання соціально-економічного розвитку, земельних відносин, бюджету, розгляд звернень громадян та інші.