СПРАВИ ОСВІТНІ

Дата: 02.02.2022 10:49

Фото без опису1 лютого на базі Володарського центру творчості дітей та юнацтва відбулася нарада керівників закладів освіти громади за участю провідного фахівця сектору державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Володарського відділу ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Наталії Санжаревської, заступника начальника 4-го відділу Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимира Ярмоленка, головного спеціаліста відділення обліку мобілізаційної роботи Наталії Кудини, директора Володарського центру професійного розвитку педагогічних працівників Алли Гончарук та консультанта Лариси Ганжалавої.

На нараді розглянули ряд питань:

• Про дотримання вимог Постанови КМУ від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».
  • Про дотримання вимог Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти під час здійснення планових чи позапланових перевірок.
  • Про організацію та ведення обліку військовозобов’язаних на підприємствах, установах, організаціях на підставі Постанови КМУ від 07.12.2016 № 921.
  • Складання звіту про чисельність працюючих військовозобов’язаних.
  • Особливості заповнення особових карток працюючих.
  • Базовий компонент дошкільної освіти: структура і зміст.
  • Освітня програма «Впевнений старт» для закладів дошкільної освіти.
  • Курси підвищення фахової кваліфікації та атестацію педагогічних працівників.