ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 31.01.2022 20:00

Фото без описуСьогодні, 31 січня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Володарській селищній раді.

В ході засідання члени комісії:

• Розглянули заяву бабусі щодо призначення її опікуном над малолітнім онуком.
  • Розглянули заяву матері щодо відрахування її малолітньої доньки з КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Боярка» з метою повернення в біологічну сім’ю по місцю її реєстрації.
  • Розглянули лист КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Біла Церква» про надання дозволу управлінню соціального захисту населення Білоцерківської міської ради здійснювати перерахування на рахунок комунального закладу з пенсії дитини з інвалідністю, дитини позбавленої батьківського піклування, у розмірі 50% від суми (дитина на цілодобовому перебуванні в даному закладі).

За результатами розляду комісія вирішила проєкти рішень винести на розгляд виконавчого комітету.