ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЗАКОННОСТІ ТА ПРАВОПОРЯДКУ

Дата: 28.01.2022 15:03

Сьогодні, 28 грудня, відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності та правопорядку, яке провів голова комісії, депутат Петро Аврамчук.

Депутати розглянули наступні питання:

- про внесення змін до рішення сесії щодо закріплення депутатів селищної ради за населеними пунктами громади, а саме: закріпити депутата Діденка Станіслава Івановича за смт Володарка (територія виборчої дільниці № 320401 – заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 1),

- про взаємозаміщення повноважень між старостами старостинських округів. Проєкт рішення передбачає наступні взаємозаміщення старостів у випадку відсутності одного зі старостів:

Староста Гайворонського старостинського округу – староста Городище-Пустоварівського старостинського округу.

Староста Завадівського старостинського округу – староста Лобачівського старостинського округу.

Староста Логвинського старостинського округу – староста Пархомівського старостинського округу.

Староста Рубченківського старостинського округу – староста Рудосільського старостинського округу.

За результатами голосування депутати підтримали дані проєкти рішень винести на розгляд сесією.