"Велике будівництво"

Дата: 13.01.2022 13:25

НА КИЇВЩИНІ ВЖЕ ЗАКЛЮЧИЛИ 12 ДОГОВОРІВ ПО РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТІВ “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО-2022”

Фото без описуЦьогоріч на Київщині до програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” ввійшло 16 проєктів із розвитку соціальної інфраструктури. По 12-ти з них договори на роботи вже укладені.

Цю інформацію 12 січня повідомив перший заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко.

“Рік розпочався, і ми готуємось продовжувати розвивати пристоличний регіон в інфраструктурному плані. По більшій частині проєктів договори вже заключені. Ще по чотирьом тендерні процедури будуть проведені до кінця січня”, – розповів Дмитро Назаренко.

Зазначимо: у 2022 році до “Великого будівництва” в області входить п’ять дитсадків, шкіл і спортивних об’єктів, а також один ЦНАП.

“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО-2021”: ПРИЙМАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ ЛІКАРЕНЬ КИЇВЩИНИ ОТРИМАЛИ НОВЕ ОБЛАДНАННЯ НА ПОНАД 41 МЛН ГРН

Фото без описуУ минулому році приймальні відділення опорних лікарень у пристоличному регіоні отримали нове  обладнання на загальну суму 41,7 млн грн. Відкриття нових приймальних відділень і оснащення їх сучасною діагностичною та лабораторною технікою відбувалось у рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Про це зазначає 12 січня перший заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко.

“Якісне обладнання дозволяє лікарям проводити діагностику набагато швидше та ефективніше. Упродовж 2021 року завдяки “Великому будівництву” нам вдалось забезпечити приймальні відділення наших опорних медзакладів всім необхідним. Вдосконалювати медичну сферу в області будемо продовжувати”, – додав Дмитро Назаренко.

Відтак техніку закупили для Броварської, Макарівської, Обухівської, Переяславської, Боярської багатопрофільних лікарень, Іванківської, Фастівської, Тетіївської, Вишгородської і Миронівської лікарень, а також Ірпінської центральної міської та Білоцерківської міської лікарні №2.

Серед обладнання – дефібрилятори, аналізатори сечі, монітори пацієнтів,
функціональні електричні медичні ліжка, рентген-апарати, кріогенні газифікатори та кисневі станції.

ЩЕ ПОНАД 12 ТИСЯЧ МЕШКАНЦІВ КИЇВЩИНИ ОТРИМАЮТЬ ДОСТУП ДО СУЧАСНОЇ СПОРТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ.

Фото без описуРеконструкція спортивних об‘єктів Київської області в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» дасть змогу 11,2 тисячам мешканців займатися спортом в сучасних комфортних умовах.

Про це повідомили в департаменті регіонального розвитку Київської облдержадміністрації.

Всього протягом 2022 року буде реалізовано 5 спортивних об‘єктів:

Реконструкція футбольного поля та спортивних майданчиків ЗОШ №14 по вул.Проскурівська, 15 в с-щі Гостомель Київської області.
Будівництво спортивного майданчика за адресою: Фастівський район, м. Боярка, вул. Молодіжна.
Будівництво стадіону за адресою: вул.Привокзальна, 5а, с.Переяславське, Бориспільського району Київської області.
Реконструкція стадіону “Колос” по вул. Калинова в м. Обухів Київської області.
Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо-юнацького та аматорського футболу в регіонах України в с. Гатне Фастівського району.

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» – В 2022 РОЦІ НА КИЇВЩИНІ З‘ЯВИТЬСЯ ПОНАД 4 ТИСЯЧІ НОВИХ УЧБОВИХ МІСЦЬ

Фото без описуПротягом 2022 року в Київській області планується створити 4387 нових учбових місць – 3687 у школах та 700 у дитячих садках – в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Такими є дані департаменту регіонального розвитку Київської облдержадміністрації.

Крім того, завдяки будівництву та реконструкції 5 шкіл та 5 садочків, в них буде створено 528 нових робочих місць.

Нагадаємо: В 2022 році на Київщині заплановано реалізувати 16 об’єктів соціальної інфраструктури (5 шкіл, 5 садочків, 5 спортивних об‘єктів та 1 ЦНАП).

У 2021 РОЦІ У РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» НА КИЇВЩИНІ РЕАЛІЗОВАНО 15 ПРОЄКТІВ МЕДИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Фото без описуВпродовж 2021 року в Київській області в рамках програми  Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» було реалізовано 15 проєктів медичної інфраструктури.

«Зокрема, це 6 приймальних відділень та 9 амбулаторій. Загалом на реалізацію даних проєктів було виділено 61,447 мільйонів гривень», – зазначив перший заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко.

Також він додав, що дані медзаклади забезпечені дороговартісним обладнанням: комп’ютерними томографами, сучасними апаратами УЗД, рентгенапаратами тощо та транспортом, необхідним для своєчасного надання якісних медичних послуг жителям області.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА