До уваги!

Дата: 05.01.2022 16:30

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр м. Славутич, який здійснює соціально-психологічну, правову, інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні.

Зокрема, при центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранівв АТО/ООС та членів їх родин.

Мета діяльності служби – розширення доступу до психологічних послуг і правової підтримки ветеранів та їх близьких перед усім із сільської місцевості.

На Телефоні довіри чергують кваліфіковані фахівці-психологи та юрист, які надають підтримку у подоланні особистих та сімейних психологічних і правових проблем.