З НОВИМ РОКОМ!

Дата: 01.01.2022 09:15

Фото без описуДрузі! Настав Новий рік – час нових надій і нових звершень. Рік, що минув, для когось став справжнім випробуванням на міцність, а для когось – роком нових можливостей, роком реалізованих проєктів і бажань. Нехай наші помилки, неприємності і прикрощі залишаться в минулому році. В Новий же рік давайте увійдемо з відкритими серцями і світлими думками, повними ідей, сил, надій. Давайте докладемо максимум зусиль, щоб зробити 2022 рік успішним, радісним, цікавим, а один одного – щасливими.

Нехай снігова завірюха намете всім нам багатства, міцного здоров’я і приємних сюрпризів, а з холодним зимовим вітром втечуть всі печалі і проблеми. Бажаю, щоб Дідусь Мороз не поскупився на щедрі подарунки і обов’язково залишив під ялинкою по мішку щастя, успіху і душевного тепла!

З повагою, секретар селищної ради Сергій Миколаєнко