Профілактичний рейд на  річці Рось в смт Володарка

Дата: 30.12.2021 16:18

29 грудня, з метою попередження нещасних випадків на зимових водоймах, працівники Білоцерківського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області провели профілактичний рейд на  річці Рось в смт Володарка.

Як зазначають рятувальники, у зв’язку з пониженням  температури повітря на річках та озерах вже сформувалася тонка крига, яка приваблює зимових рибалок і дітей вийти на неї. Тому, під час бесід, фахівці Служби порятунку закликали  громадян не виходити на тонкий лід! Дозволяється лише в тому випадку, якщо товщина криги не менше 7-10 см. Крім того, кожен рибалка повинен мати засоби самостійного порятунку та бути обізнаним щодо поводження на кризі.

"Якщо сталася надзвичайна подія, або ви стали свідком такої", — необхідно відразу  телефонувати до Служби порятунку за номером 101!»,- наголошували надзвичайники.

Наприкінці профілактичних бесід кожному, з ким було проведено інструктаж, вручали наочну агітацію у вигляді листівок застережливого характеру з правилами поведінки водних об’єктах в зимовий період.