ДО УВАГИ!

Дата: 16.11.2021 22:03

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Володарська селищна рада

ЄДРПОУ 04359732

смт Володарка Київської області Білоцерківського району

площа Миру, 4

Орган місцевого самоврядування.

2

Назва предмета закупівлі

ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

3

Вид процедури

Відкриті торги

4

Ідентифікатор закупівлі

UA-2021-11-10-003474-b

5

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Умови застосування - відповідно до пункту 1, 2 статті 20 Закону України «Про публічні закупівлі», якою передбачено проведення відкритих торгів. Відповідно до частини 2 пункту  3 статті  22 учасником торгів надається інформація про технічні якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація (технічне завдання), які підтверджені довідками розробника кошторисної документації.

Обґрунтування закупівлі:

Розпорядженням КМУ від 28 жовтня 2021 року №1337-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», відповідно до рішення І сесії (ІІІ засідання) Володарської селищної ради  VІІІ  скликання    від  22.12.2020 № 47 - 01(ІІІ)-VІІІ (у редакції  XІ сесії Володарської селищної ради VІІІ  скликання від 12.11.2021 № 500 -11 -VІІІ) було виділено 5000000 грн, що є опубліковано на офіційному сайті селищної ради

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства. До кошторисної документації «Капітальний ремонт стадіону «Колос» в смт Володарка Білоцерківського району Київської області» проведено позитивний експертний звіт ТОВ «ЕКСПЕРТИЗА МВК»

6

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до проєкту кошторису на 2021 рік.

7

Очікувана вартість предмета закупівлі

5000000 грн з ПДВ

8

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме проведений моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну робіт (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо. Ціна на «Капітальний ремонт стадіону «Колос» в смт Володарка Білоцерківського району Київської області» визначається за критерієм найнижчої ціни, згідно аналізу кошторисних документацій на проведення даного виду робіт.

Голова тендерного комітету
Перший заступник селищного голови з
Питань діяльності виконавчих органів ради                                                                               Юрій СЛОБОДСЬКИЙ