Міні-ярмарок вакансій

Дата: 23.12.2021 15:33

Фото без описуВже вкотре Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості запропонувала своїм клієнтам прийняти участь в міні-ярмарку вакансій. Такий захід дає можливість забезпечити роботодавця кваліфікованими кадрами, а безробітним  - знайти омріяну роботу.

22 грудня 2021 року  своє підприємство презентували представники ТОВ «РОСАВА ТАЙЕРС»: начальник відділу підготовки та набору кадрів Ковтуненко Тетяна, менеджер з персоналу Петрова Юлія, старший інспектор з кадрів Литвинська Іванна.

Підприємство спеціалізується на виготовленні сучасних та якісних шин для легкових, вантажних автомобілів, дорожньо-будівельної та сільськогосподарської техніки з використанням новітніх світових технологій та на високотехнологічному обладнанні відомих світових виробників. На даний час існує потреба у працівниках за такими посадами: транспортувальник, перезарядник складальних верстатів, слюсар-ремонтник, електромонтер.

Тетяна Ковтуненко детально розповіла про умови праці, обов’язки працівників, рівень заробітної плати та наголосила на перевагах, які надає підприємство своїм працівникам:

• своєчасна виплата заробітної плати двічі на місяць;
  • відрядна система оплати праці;
  • безкоштовне проходження медичного огляду;
  • дотримання норм КЗпП України;
  • надання оплачуваних відпусток;
  • оплата лікарняних листків.

Захід відбувався в формі діалогу. Найбільше безробітних цікавила транспортна доступність та оплата праці під час навчання.

Всі учасники заходу отримали запрошення відвідати підприємство для ознайомлення з робочим місцем та буклети  з контактними номерами телефонів.

По закінченню заходу представники роботодавця поспілкувались з директором філії Володимиром Яценком та домовилися про подальшу співпрацю.

За більш детальною інформацією звертатися за телефонами :

(04469) 5-05-17 – начальник сектору взаємодії з роботодавцями Володарської районної філії Бучок Любов Миколаївна.

050-358-55-34 - начальник відділу підготовки та набору  кадрів ТОВ «РОСАВА ТАЙЕРС» Ковтуненко Тетяна Миколаївна.