ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Дата: 22.12.2021 19:31

22 грудня відбулося позачергове 36 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради, яке провела заступник селищного голови Олена Гетман.

На засіданні члени комісії вирішили:

• затвердити план комісії на 2022 рік,
  • затвердити план основних заходів цивільного захисту на січень-грудень 2022 року,
  • забезпечити готовність селищної ради на реагування можливих надзвичайних ситуацій під час ускладнення погодних умов,
  • проводити роботу із запобігання виникненню пожеж шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи,
  • затвердити новий перелік суб’єктів господарювання, віднесених до категорії цивільного захисту,
  • провести організаційні та практичні заходи пожежної та техногенної безпеки об’єктів, де будуть проводитись масові заходи під час новорічних свят,
  • встановити з 00 години 00 хвилин 23 грудня 2021 року «жовтий» рівень епідемічної небезпеки на території Володарської селищної територіальної громади, з дотриманням відповідних карантинних норм.