СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Дата: 20.12.2021 19:06

Фото без описуСьогодні, 20 грудня, відбулося спільне засідання постійних комісій Володарської селищної ради з питань бюджету, фінансів і комунального майна та з питань соціально-економічного розвитку, гуманітарної сфери, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, яке провів депутат Володимир Ткаченко.

За результатами розгляду депутати підтримали пропозиції винести на сесію проєкти рішень з наступних питань:

• Про бюджет Володарської селищної територіальної громади на 2022 рік.
  • Про внесення змін до бюджету на 2021 рік.
  • Про надання дозволів на виготовлення проєктів землеустрою.
  • Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою.
  • Про затвердження проєктів землеустрою.
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою.
  • Про відмову громадянам у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою.
  • Про відмову у наданні дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.
  • Про відмову у затвердженні технічних документацій та проєктів із землеустрою.
  • Про припинення права користування громадянам земельними ділянками, відповідно до поданих заяв.
  • Про надання в оренду земельної ділянки.
  • Про передачу земельних ділянок у тимчасове користування на умовах оренди.
  • Про затвердження актів приймання передачі комунального майна (автомобіль ВАЗ) з балансу Володарського центру первинної медико-санітарної допомоги на баланс Володарської лікарні.
  • Про затвердження інвестиційного паспорта Володарської селищної територіальної громади.
  • Про затвердження планів робіт постійних комісій селищної ради на 2022 рік.