"Велике будівництво"

Дата: 14.12.2021 15:15

БІЛЬШ НІЖ 1,7 ТИС. УЧНЯМ НА КИЇВЩИНІ ЦЬОГОРІЧ ПОКРАЩИЛИ УМОВИ ДЛЯ НАВЧАННЯ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

Понад 1,7 тисяч учнів Київщини завдяки реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво-2021» отримали покращені умови для навчання.

На цьому  10 грудня акцентував очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Завдяки президентській ініціативі цього року ми вже повністю оновили п’ять шкіл. Шоста – на фінішній прямій. Йдеться про різні освітні заклади – і міські, і сільські. Серед них, наприклад, є школи, де навчається близько сотні дітей, а є такі, де близько тисячі. Проте всі ці об’єкти об’єднувало одне – умови там були застарілими, а масштабні ремонти не проводились десятиліттями. Тепер все змінилось. Діти та педагоги мають комфортні умови для навчання. Це найголовніше. Наступного року оновлення освітньої сфери обов’язково продовжимо», – прокоментував Василь Володін.

Відтак цьогоріч уже завершили:

• Капітальний ремонт Вовчківського НВО Поліської громади.
  • Капітальний ремонт Пашківської загальноосвітньої школи в Макарівській громаді.
  • Капітальний ремонт щодо покращення енергоефективності Яготинського НВК № 2.
  • Термомодернізацію Жоравського НВК в Яготинській громаді.
  • Капітальний ремонт школи №2 у Бучі.

Натомість капітальний ремонт Тетіївської школи №3 завершують. Будівельна готовність об’єкту складає 97%.

ОГОЛОШЕНО ТЕНДЕР НА ПЕРШУ ЧЕРГУ БУДІВНИЦТВА ВКАД

Служба автомобільних доріг Київської області оголосила тендер на будівництво Великої кільцевої автомобільної дороги навколо столиці. Йдеться про ділянку від траси Київ-Ковель-Ягодин до траси Київ-Чоп.

Про це 10 грудня зазначив очільник  Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Будівництво Великої кільцевої дороги є важливим та довгоочікуваним проєктом не лише для області, а й для країни в цілому.
Нова обхідна дорога – це і про розвантаження автошляхів, і про безпеку водіїв та пасажирів. Хто саме будуватиме, обиратимуть за відкритою процедурою», – підкреслив Василь Володін.

Зазначимо: в оголошенні про проведення конкурсного відбору йдеться, що будівельна довжина об’єкту складає понад 18 км. Згідно з проєктом, на ділянці розташовуватимуться дев’ять штучних споруд, серед яких мости, шляхопроводи та естакада

РЕКОНСТРУКЦІЯ БАСЕЙНУ В СЛАВУТИЧІ НА ФІНІШІ: 90% РОБІТ УЖЕ ВИКОНАЛИ

На Київщині підходить до завершення реконструкція басейну в Славутичі. Наразі ступінь будівельної готовності спортивного об’єкта складає 90%.

Про це 13 грудня розповів очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Басейн у Славутичі був збудований наприкінці 1980-х років. Він користувався чималою популярністю як серед жителів міста, так і сусідньої Чернігівської області. І для нас важливо дати цьому об’єкту нове життя. Зараз ми не просто покращуємо там умови, а робимо басейн безбар’єрним. Зокрема вздовж сходів буде змонтований спеціальний підйомник для людей з інвалідністю», – підкреслив Василь Володін.

Зазначимо: загальна вартість проєкту з реконструкції складає понад 52 млн грн. Роботи проходять в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Повідомляє пресслужба Київської ОДА