Білоцерківське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області інформує!

Дата: 29.11.2021 14:52

Фото без описуЗ відчутним зниженням температурних показників значно погіршується статистика трагічних випадків на пожежах у побуті. В першу чергу завдяки тому, що самі ж громадяни нехтують елементарними правилами безпеки: використовують несправні обігрівачі, не слідкують за перевантаженням електромереж та справністю пічного опалення.

Тому, 29 листопада працівники Білоцерківського районного управління Головного управління ДСНС України у Київській області провели профілактичну роботу серед населення Володарської селищної територіальної громади щодо пожежної безпеки під час опалювального сезону.

Під час заходу надзвичайники наводили статистику пожеж в області та в районах. Нагадували правила пожежної безпеки в побуті. Розповідали, як безпечно користуватися газовими та електроприладами, як уникнути біди від пічного опалення. Пояснювали, якщо пожежі уникнути не вдалося, негайно треба повідомити про це Службі порятунку за телефоном 101, при цьому вказати точну адресу об’єкта, місце виникнення пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище і номер телефону, з якого надійшло повідомлення.

Також під час рейду людям роздали тематичні листівки. При спілкуванні вони були дуже вдячні за корисну інформацію, обіцяли бути обережними і берегти своїх рідних та свої оселі від пожеж.

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню. Пам'ятайте, що загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.

Білоцерківське районне управління ГУ ДСНС України у Київській області