6-та Державна пожежно-рятувальна частина смт Володарка інформує!

Дата: 22.11.2021 10:01

Фото без опису22 листопада працівниками Білоцерківського районного управління  було проведено позапланове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Зрайки Володарської СТГ, щодо навчання населення правилам пожежної безпеки та попередження виникнення пожеж та загибелі людей на них.

Під час проведення відпрацювання  звернуто увагу власників на стан утримання приладів пічного опалення та електроприладів, газових приладів, також проінформовано про  виникнення пожеж через дитячі пустощі з вогнем. Особливу увагу звернули на одиноких пристарілих громадян та на тих людей, хто залишився у скрутній життєвій ситуації.

Під час бесід громадянам роз’яснено основні вимоги правил пожежної безпеки, доведено статистику із виникнення пожеж та основні причини пожеж, наголошено про небезпеку порушення правил пожежної безпеки в побуті.

Крім того, під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи громадянам були роздані пам’ятки соціального змісту про дотримання правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.

6-та Державна пожежно-рятувальна частина смт Володарка Білоцерківського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області