"Велике будівництво"

Дата: 18.11.2021 13:43

КАПРЕМОНТ ЗА 11 МЛН ГРН: ЩЕ ОДНУ СІЛЬСЬКУ ШКОЛУ ОНОВИЛИ НА КИЇВЩИНІ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

Фото без описуНа Київщині завершили капремонт школи в селі Вовчків Поліської громади. Оновлення закладу загальної середньої освіти відбувалось у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це  16 листопада зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Історія школи у Вовчкові розпочинається ще з 1950-х років. На її базі навіть працював інтернат для дітей із малозабезпечених і неблагонадійних сімей та дітей-сиріт і напівсиріт. Цього року ми там ініціювали капітальний ремонт, який уже встигли і завершити. Завдяки цьому всі діти шкільного віку в селі тепер будуть забезпечені якісними освітніми послугами. Переконаний, що це тільки позитивно вплине на результати навчального процесу», – прокоментував Василь Володін.

У рамках капремонту на об’єкті влаштували нову покрівлю, встановили сучасні енергозберігаючі вікна і зовнішні двері, частково виконали роботи з внутрішнього опорядження, змонтували системи сигналізації та сповіщення про пожежу, а також утеплили фасад будівлі та провели благоустрій території.

ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС У МИРОНІВЦІ ЗБУДУВАЛИ НА 90%

Ступінь будівельної готовності фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці складає наразі 90%. Це один зі спортивних проєктів, який цьогоріч реалізують на Київщині в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це  17 листопада очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«У Миронівській громаді проживає понад 27 тисяч людей. І там не було жодної якісної спортивної локації. Для повноцінного розвитку це було суттєвим мінусом. Але в 2021 році існуючу ДЮСШ ми почали переформатовувати в новий комплекс. Цього року всі роботи плануємо завершити», – розповів Василь Володін.

На об’єкті вже влаштували покрівлю, вікна та двері, а також встановили каркас спортивної зали. Зараз там монтують системи опалення, електро- та водопостачання, а ще мережі пожежогасіння. Паралельно будівельники оздоблюють стелю, стіни та підлогу, влаштовують ліфти та проводять роботи з благоустрою.

Фото без опису

НА ДОРОЗІ ВЕЛИКЕ ПІВКІЛЬЦЕ - КРЮКІВЩИНА - БОЯРКА ВЛАШТУВАЛИ НОВЕ ДОРОЖНЄ ПОКРИТТЯ

Фото без описуНа автошляху Велике півкільце - Крюківщина - Боярка завершили поточний середній ремонт. Роботи там тривали 1,5 місяця в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це 17 листопада повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Розвиток дорожньої інфраструктури – динамічний. Одні об’єкти завершуємо, інші починаємо. Зокрема оновили дорогу Велике півкільце - Крюківщина - Боярка. Об’єкт ремонтували за рахунок коштів субвенції з державного бюджету та обласного бюджету», – уточнив Василь Володін.

На автошляху дорожники влаштували вирівнюючий шар, встановили дорожні знаки та нанесли нову розмітку.

“ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”: ТРАСА Н-01 КИЇВ-ЗНАМ’ЯНКА (83-Й КМ)

Програма Президента України Володимира Зеленського Велике будівництво: траса Н-01 Київ-Знам’янка.

Ремонтується 83-й кілометр автошляху.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА