ЗАСІДАННЯ КОМІСІЙ З ПИТАНЬ ТЕБ ТА НС

Дата: 12.11.2021 18:10

Фото без опису12 листопада відбулися позачергові 31 та 32 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Володарської селищної ради.

На 31-му позачерговому засіданні члени комісії вирішили вжити заходи із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, а саме:

заборонити з 00 год 00 хв 13 листопада 2021 року здійснювати регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів (крім осіб, які не досягли 18 років) автомобільним транспортом у межах Володарської селищної територіальної громади без наявності у них:

• негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту, яке проведене не більш як за 72 години до дня поїздки;
  • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
  • або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини;
  • або підтвердження одужання особи від зазначеної хвороби, за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Заборони не стосуються транзитних перевезень та перевезень:

• легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;
  • службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції.

На 32-му позачерговому засіданні члени комісії вирішили:

• Визначити місця розташування майданчиків відстою техніки в осінньо-зимовий період.
  • Визначити ділянки доріг державного та місцевого значення, на яких найбільш ймовірні утворення транспортних заторів, внаслідок снігових заметів.
  • Вжити заходи з недопущення відключення від енергопостачання закладів охорони здоров’я громади (КНП ВСР «Володарський ЦПМСД», КНП ВСР «Володарська лікарня») у випадку вимкнення електропостачання, шляхом придбання додаткового генератора.
  • Призначити керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру регіонального рівня, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років.
  • Затвердити перелік підприємств, що відносяться до сил цивільного захисту.
  • Вжити заходи із забезпечення питною водою жителів села Зрайки.

Додаток: Протокол №31

Додаток: Протокол №32