СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Дата: 11.11.2021 17:07

Фото без опису11 листопада відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради з питань бюджету, фінансів і комунального майна та з питань соціально-економічного розвитку, гуманітарної сфери, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

За результатами розгляду депутати підтримали пропозиції винести на розгляд сесії проєкти рішень з наступних питань:

• Про призначення директора КЗ ВСР «Володарська селищна публічна бібліотека».
  • Про внесення змін до Програми фінансової підтримки КНП ВСР «Володарська лікарня» на 2021 рік.
  • Про затвердження Програм підтримки КНП ВСР «Володарська лікарня» та КНП ВСР «Володарський ЦПМСД» на 2022 рік.
  • Про затвердження Програми розвитку архівної справи та фінансової підтримки КП ВСР «Трудовий архів» на 2022-2025 роки.
  • Про затвердження комплексної програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством на 2022-2025 роки.
  • Про затвердження програми підтримки заходів з мобілізаційної підготовки та територіальної оборони Володарської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.
  • Про надання згоди на передачу в оренду майна комунальної власності Володарської селищної територіальної громади.
  • Про затвердження звіту про виконання бюджету Володарської селищної ради за 9 місяців 2021 року.
  • Про внесення змін до бюджету Володарської селищної ради.
  • Про надання дозволів громадянам на виготовлення проєктів землеустрою.
  • Про затвердження проєктів землеустрою.
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою.
  • Про надання в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.
  • Про відмову громадянам у наданні дозволів на виготовлення проєктів землеустрою.
  • Про відмову громадянам у затвердженні проєктів землеустрою.
  • Про припинення права користування земельною ділянкою.