До уваги!

Дата: 08.11.2021 16:49

Шановні клієнти!

Володарська районна філіїя Київського обласного центру зайнятості повідомляє: з метою недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та дотримання карантинних норм, визначених чинним законодавством, та у відповідності до рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про встановлення «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19, прийом громадян у Володарській районній філії КОЦЗ тимчасово обмежений з 08 листопада 2021 р.

Прийоми громадян будуть здійснюватися дистанційно.

Безробітним у яких заплановані наступні прийоми у фахівців, необхідно зв’язатись з ними у телефонному режимі:

Робоче місце №,2,3, тел. (04569) 5-14-48;

Робоче місце №,4, тел. (04569) 5-02-77

Адміністратор тел.(04569) 5-14-48

Або ж надіслати повідомлення на електронну адресу:

volodarka@koblcz.gov.ua

Для реєстрації безробітних у центрі зайнятості в цей період просимо Вас скористатись онлайн-порталом «ДІЯ».

Детальніше про те, як саме подати документи і отримати статус безробітного через портал державних послуг Дія, читайте у нашій інфографіці: