До уваги! Проведення перевірки роботи системи оповіщення!

Дата: 08.11.2021 12:05

Фото без описуЗ метою відлагодження роботи територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення області, яка на даний час працює в режимі тестування, 09 листопада 2021 року в період з 11:00 до 13:00 буде проведено практичну перевірку спрацювання діючих електросирен та сигнально-гучномовних пристроїв (гучномовців) з подачею звукового сигналу «Увага всім!» та голосового повідомлення про технічну перевірку системи оповіщення.

Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності систем оповіщення.

Нагадуємо, що при позаплановому включенні сирен та передачі мовної інформації по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях, інформація може мати зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій.

Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, мешканцям області необхідно включити радіоточки, радіоприймачі та прослухати інформацію. Інформація передається протягом 5-7 хвилин після подачі звукових сигналів та містить зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій та порядок дій населення у цих умовах.

Вислухавши повідомлення з питань цивільного захисту, кожен повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками. Також потрібно сповістити про почуте сусідів, особливо людей похилого віку. Кожен громадянин повинен бути підготовленим до дій при виникненні надзвичайної ситуації або події.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів управління з питань цивільного захисту. Це врятує Вам, рідним та близьким життя, збереже здоров’я та домівки.