Київщина в «червоній» зоні: контроль за роботою громадських закладів відсьогодні посилять

Дата: 03.11.2021 12:01

Із 30 жовтня Київщина ввійшла до «червоної» зони епідемічної небезпеки. В області почали контролювати роботу громадських закладів на дотримання обмежувальних заходів. За кілька днів провели більше 300 перевірок. Спочатку вони мали профілактичний характер, але відсьогодні контроль в регіоні будуть запроваджувати посилений.

Про це зазначив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Уже провів робочу нараду з керівниками профільних служб. Вирішили створити 41 мобільну групу, яка проводитиме рейди по території області. До її складу будуть входити представники територіальних органів Нацполіції, Держпродспоживслужби та місцевої влади. Вони посилено контролюватимуть, як в регіоні дотримуються обмежувальних заходів, передбачених «червоною» зоною. Безумовно, протиепідемічні норми є достатньо жорсткими, але ці вимоги є вкрай необхідними для подолання пандемії. Тож закликаю усіх бути відповідальними перед собою та оточуючими», – акцентував Василь Володін.

Нагадаємо: в умовах «червоної» зони усі 100% відсотків працівників та відвідувачів закладів харчування, торгових центрів, кінотеатрів, непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів повинні мати сертифікат про вакцинацію або негативний тест, проведений не пізніше 72 годин.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА