ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Дата: 29.10.2021 14:09

28 жовтня відбулося засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Володарської селищної ради, яке провів голова ради Сергій Олійник.

Дискутували про проведення громадського обговорення кандидатур старост 30 жовтня у старостинських округах Володарської селищної територіальної громади. З даного питання на запрошення Громадської ради інформував заступник селищного голови Олександр Гончарук.

Ольга Бистріцька, член ради, внесла пропозицію у випадку, якщо буде проводитись повторне громадське обговорення, селищній раді проводити активнішу інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо кандидатур старост у форматі відеосюжетів.

Про використання бюджетних коштів Володарської селищної ради у 2021 році проінформував на запрошення Громадської ради перший заступник Юрій Слободський.